НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Геть зі Львова. Свободівці вимагають заборонити московський патріархат у місті

Геть зі Львова. Свободівці вимагають заборонити московський патріархат у місті

599

ВО «Свобода» ініціює заборону московського патріархату у Львові.

Про це йдеться у зверненні фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді.

Як зазначають депутати, однією з головних підвалин загарбницької ідеології Москви упродовж 31-ого року Незалежності України залишається філіал російської православної церкви в Україні, що продовжує прикриватись назвою «Українська православна церква».

Що пропонують свободівці

1. Заборонити на території Львівської МТГ діяльність московського патріархату – російської православної церкви та релігійних організацій, які є її частиною, в тому числі Української православної церкви.

2. Звернутися до територіальних парафій УПЦ, що перебувають в єдності з московським патріархатом, з проханням змінити конфесію на Православну Церкву України.

3. Встановити чотирнадцятиденний строк з моменту прийняття рішення Львівською міською радою, протягом якого релігійні громади, монастирі й духовні навчальні заклади московського патріархату можуть змінити свою підлеглість.

Також, депутати фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді підготували проєкт ухвали про заборону діяльності УПЦ (МП) на території міста.

Нагадаємо, що 3 травня Конотоп став першим місто в Україні, де заборонили московський патріархат. Через кілька днів схоже рішення ухвалили у Броварах: міська рада призупинила на час війни діяльність московського патріархату на території громади.

Раніше спікер парламенту Руслан Стефанчук повідомляв, що Верховна Рада поки не планує забороняти в країні діяльність московського патріархату.

 

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі