НТА > НОВИНИ > Політика > Гетманцев розповів, чи розпустять ВРУ, якщо депутати не підтримають «антиолігархічний закон»

Гетманцев розповів, чи розпустять ВРУ, якщо депутати не підтримають «антиолігархічний закон»

Народний депутат не виключає, що у разі неголосування за законопроєкт щодо протидії олігархам, Зеленський може винести його  на всеукраїнський референдум

128

Розпуск Верховної Ради у разі неприйняття законопроєкту щодо протидії олігархам є малоймовірним.

Про це в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив  народний депутат України від партії «Слуга народу» Данило Гетманцев.

«Чи буде розпущена Верховна Рада у випадку неприйняття закону, мабуть, краще запитати у президента.  Та якщо Верховна Рада, а отже і фракція монобільшості, з якихось причин не підтримає антиолігархічний закон №5599, то, безперечно, мова буде йти про те, що бачення цього питання розходяться у президента і його фракції. Це є достатньо серйозна політична проблема», – зауважив народний депутат.

Водночас Гетманцев додав, що на його думку, фракція «Слуги народу» підтримає президента на цьому шляху. Депутати зроблять все для того, аби це питання вирішити.

Проте нардеп не виключає, що у разі неголосування за законопроєкт щодо протидії олігархам, Зеленський може винести його  на всеукраїнський референдум.

Нагадаємо, 3 червня президент України Володимир Зеленський зареєстрував у ВРУ  законопроєкт про деолігархізацію.

У Зеленського заявили, що закон має допомогти побороти олігархічну систему в Україні. На його основі планують розробити антитрастові закони, закон про лобізм.

Додамо, що цей законопроєкт Зеленський анонсував у середині квітня цього року та доручив РНБО, Антимонопольному комітету та Офісу президента розробити його. Згодом в РНБО заявили, що в Україні є щонайменше 13 олігархів. Президент також наголошував, що закон міститиме норму про заборону таємних зустрічей олігархів із представниками влади. Водночас, чимало експертів уважають законопроєкт дуже суперечливим. Уважають його таким, що діятиме за вибірковим принципом.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі