НТА > НОВИНИ > Гімнаста Верняєва дискваліфікували на чотири роки. Він пропустить Олімпіаду в Токіо

Гімнаста Верняєва дискваліфікували на чотири роки. Він пропустить Олімпіаду в Токіо

311

Олімпійський чемпіон Ріо-де-Жанейро, чемпіон світу і Європи  зі спортивної гімнастики Олег Верняєв уперше розповів про своє відсторонення від участі у змаганнях на 4 роки.

У своєму Instagram він підтвердив, що точно пропустить Олімпіаду-2020 в Токіо, проте не планує здаватися і має намір оскаржити рішення в CAS.

«У житті трапляються такі ситуації, які немов тестують тебе на міцність, – зазначив Верняєв. – У моєму житті зараз саме така ситуація. Арбітраж GEF ухвалив рішення про те, що концентрація мельдонію, яку знайшли у мене в організмі, достатня для дискваліфікації мене на 4 роки. Розпочинаючи з листопада минулого року».

Зірковий український спортсмен не розуміє, як заборонений препарат потрапив в організм, чому це сталося в період, коли не було серйозних міжнародних змагань і тренування проходили в полегшеному режимі.

До речі, тільки один тест дав позитивний результат, а жоден із майже десятка наступних тестів не підтвердив наявність забороненої субстанції.

«Позитивний тест тільки вказує на факт наявності в організмі забороненої субстанції, але не свідчить про провину спортсмена, – вважає Олег Верняєв. – Якщо спортсмен упевнений, що його провини немає, то він не повинен опускати руки».

Арбітраж GEF ухвалив рішення, яке підлягає оскарженню. «Вся боротьба тільки розпочинається, це черговий етап мого життя, і, як завжди, я буду боротися до кінця і оскаржу рішення Арбітражу GEF про мою дискваліфікацію в CAS. Вірю, що вища спортивна судова інстанція розставить все по своїх місцях», – підсумував український гімнаст.

Олег Верняєв – олімпійський чемпіон і срібний призер Олімпіади-2016, чемпіон світу зі спортивної гімнастики, учасник Олімпіади-2012. На думку спортивних експертів, він мав усі шанси завоювати медаль і на Іграх у Токіо цього року.

Нагадаємо, що на Олімпійських іграх у Токіо Україну представлять 158 спортсменів у 25-ти видах спорту.

До того ж, одразу декілька зіркових українських спортсменів залишилися поза бортом Токіо-2020, а серед нових олімпійських видів Україна буде представлена лише в карате.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі