НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Гіршу роботу, ніж у водіїв, важко назвати, – представник перевізників

Гіршу роботу, ніж у водіїв, важко назвати, – представник перевізників

123

Керівник концерну “Екопастранс” Ігор Самардак вважає, що українському суспільству бракує розуміння всієї складності галузі пасажирських перевезень і це потрібно різко міняти.

Про це він повідомив під час прямого етеру “Народного Толк-Шоу” на телеканалі NTA.

Керівник об’єднаного концерну приватних перевізників переконаний, що причина жахливої трагедії за участі водія маршрутки, який збив двох жінок – не лежить на поверхні. З його слів людина, до якої не було жодних зауважень, 3 роки успішно працювала та жила в соціумі не може різко помінятись. Зокрема про його ненавмисність свідчить й те, що він не порушував правил дорожнього руху, коли стала дана трагедія.

Так само Ігор Самардак впевнений і в справності самого транспортного засобу, адже з його слів, жоден водій не ризикував би власним життям, сідаючи за руль та виходячи в рейс, на несправному транспорту. Саме тому, експерт не може уявити, що “відбувалось в голові у водія”, однак впевнений, що причина точно не в порушенні підприємством норм перевірок водія та самої маршрутки.

В Україні є стереотип про громадський транспорт. Наче ця сфера “засипана грошима”. Це не так. Особливо це стосується самих водіїв. Сфера дуже не дофінансовується. Як людина, яка керувала багатьма підприємствами,  знаю, наскільки недооцінена робота водіїв. Гіршу і тяжчу роботу, ніж у водіїв, у галузі пасажирських перевезень – важко назвати. Потрібно різко змінювати ставлення до них, адже це професія дуже важлива, соціально відповідальна й одна з найважливіших для забезпечення функціонування міста в цілому”, – пояснив Ігор Самардак.

Нагадаємо, трагедія у суботу, 20 листопада, у Львові водій маршрутного таксі №138  (с. Лапаївка –  вул. Вашингтона) марки «БАЗ», повертаючи з вулиці Дорошенка на проспект Свободи, наїхав  на двох львів’янок віком 48 та 67 років, які по переході перетинали дорогу. На відео, яке оприлюднила того ж дня поліція, видно, що водій спочатку пригальмував, а далі просто поїхав з місця ДТП.  Від удару старшу жінку відкинуло на проїзну частину дороги. Вона отримала травми, але вижила. Тіло другої жінки виявили за сім кілометрів від місця аварії – на кінцевій зупинці  автобуса на вулиці Джорджа Вашингтона.  “Маршрутка” протягнула жінку, яка зачепилася за кузов, з місця ДТП.

Загибла Ольга Дуплеца була монахинею Катедрального собору Внебовзяття Пресвятої Діви у Львові (Латинська катедра). Вона працювала на парафіяльній кухні плебанії. Також була настоятелькою згромадження Сестер Францішканки Родина Марії. Того трагічного ранку вона разом зі сестрою Галиною йшла на месу до Катедри.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі