НТА > НОВИНИ > Новини світу > Глава штабу оборони Британії розробив план військових дій на випадок вторгнення РФ в Україну

Глава штабу оборони Британії розробив план військових дій на випадок вторгнення РФ в Україну

Крім того, він сказав, що Британія має намір розпочати розробку гіперзвукової зброї через наявність цього виду озброєнь у Росії.

224

Начальник штабу оборони Великобританії, адмірал Тоні Радакін розробив план військових дій на випадок вторгнення Росії в Україну і представив його уряду країни. Про це він розповів у першому на своєму посту інтерв’ю газеті The Times.

Радакін заявив, що глибоко стурбований ситуацією на російсько-українському кордоні. Він зазначив, що дав міністрам «військовий вибір» у відповідь на можливе вторгнення Росії, не уточнивши подробиць представленого плану.

Крім того, у тому ж інтерв’ю Радакін розповів, що Великобританія має намір розпочати розробку гіперзвукової зброї через наявність цього виду озброєнь у Росії. Подібні плани він пояснив зростаючою військовою міццю Росії.

За два дні до Різдва відбулася розмова адмірала Тоні Радакіна, який очолює збройні сили Великобританії, з генералом Валерієм Герасимовим, начальником російського генерального штабу.

До слова, раніше, держсекретар США Ентоні Блінкен провів телефонні переговори з главами зовнішньополітичних відомств Франції, Німеччини й Великої Британії, під час яких обговорив спільне реагування на дії російської сторони.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі