НТА > НОВИНИ > Новини світу > Голови МОЗ країн G7 назвали «Омікрон» найбільшою загрозою для охорони здоров’я

Голови МОЗ країн G7 назвали «Омікрон» найбільшою загрозою для охорони здоров’я

Вони стурбовані швидким зростанням кількості випадків захворювання на коронавірус

179

Новий штам коронавірусу «Омікрон» є найбільшою загрозою для глобальної охорони здоров’я.

Про це заявили міністри охорони здоров’я країн G7 («Великої сімки» – Велика Британія, Німеччина, Італія, Канада, Франція, Японія та США). Як пише «Главком», відповідне повідомлення опубліковане на сайті британського відомства.

«Глибоко стурбовані зростанням кількості випадків захворювання, міністри погодилися з тим, що ці події слід розглядати як найбільшу поточну загрозу для глобальної охорони здоров’я», – йдеться у заяві МОЗ Великої Британії.

Глави Міністерств охорони здоров’я «Великої сімки» також дійшли висновку, що перервати поширення «Омікрону» може спільна робота: рівний доступ до діагностики, секвенування геномів вірусу, вакцин та терапевтичних засобів.

Зазначимо, що станом на сьогодні 77 країн повідомили про випадки омікрон-штаму.

Нагадаємо, що у Польщі, в місті Катовіце, виявили перший випадок нового штаму “Омікрон”.

Також експерти з Південно-Африканської Республіки (ПАР) назвали два незвичайні симптоми у заражених омікрон-штамом коронавірусу – це болі в попереку та першіння в горлі. Медики зазначають, що більшість людей сприймають ці симптоми за звиче ГРВІ.

Нове дослідження показує, що дві дози вакцини від COVID-19 компаній Pfizer-BioNTech надають захист до 70% від госпіталізації після зараження «Омікроном», а також на третину (33%) підвищують шанси взагалі не заразитися новим штамом коронавірусу.

Читайте також “Коронавірус у світі. 93 тиждень. Оновлене про «Омікрон» та виявлення Covid-хворих через “розпізнавання облич”.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі