НТА > НОВИНИ > Місця > Глобальних просувань нема, але активно діють диверсійні групи, – воїн ЗСУ про деокупацію Запоріжжя

Глобальних просувань нема, але активно діють диверсійні групи, – воїн ЗСУ про деокупацію Запоріжжя

1194

Наразі на Запорізькому напрямку нема потужних просувань жодної зі сторін. Водночас українці активно готують підґрунття, щоб росіяни вчинили черговий “жест доброї волі” під тиском ЗСУ.

Про ситуацію в області розповів депутат Львівської міської ради, військовослужбовець ЗСУ Ігор Шолтис в ефірі “Народного Толк-Шоу”.

“Коли ми вперше прибули у Запорізьку область у березні, то росіяни тут активно займалися окупацією. Тепер, коли приїхали сюди після херсонської кампанії, бачимо, що якихось глобальних зрушень по просуванню вперед ані з боку ворога, ані ЗСУ немає. Водночас дуже активізувалася робота різного роду диверсійних груп ЗСУ, організація “бавовни” для знищення логістичних центрів і шляхів, які дуже потрібні ворогу у зимовий період”, – описав він нинішні події в області.

На думку військового, якщо робота українських підрозділів у ворожих тилах стане ще інтенсивнішою, то будуть всі підстави сподіватися на відступ росіян із Запоріжжя. Також звернув увагу на те, що військам все-таки доводилося чекати на підмерзання земля, щоб можна було використовувати важку техніку.

“Зараз ми бачимо застій на деяких напрямках.  Але не варто забувати, що чимало речей відбувається у необхідному для проведення операцій режиму тиші: відтак треба слугувати рекомендаціям Генштабу і розвідки, яка багато робить для деокупації територій. Тож якщо не зима, то весна-2023 стане переломною для того, щоб дістатися до головних окупованих центрі. Того ж Донецька, а на нашому напрямку – Мелітополя”, – спрогнозував Ігор Шолтис.

Як повідомив Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні за 7 грудня, на Запорізькому напрямку противник намагається покращити тактичне положення. Здійснив обстріли з танків, мінометів та артилерії в районах більш як 10 населених пунктів. Серед них Времівка і Новопіль Донецької області та Ольгівське, Дорожнянка, Гуляйполе, Залізничне, Степове і Плавні Запорізької області.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі