НТА > НОВИНИ > Війна > Голів двох громад Запорізької області звільнили з полону

Голів двох громад Запорізької області звільнили з полону

Вісім українських мерів продовжують перебувати в полоні в окупантів

241

Голів двох громад Запорізької області – Новоуспенівської та Кирилівської — Івана Сеника та Івана Малєєва, звільнили з полону. Водночас вісім українських мерів продовжують перебувати в полоні у окупантів.

Про це повідомив голова КМДА, мер Києва Віталій Кличко, який очолює Асоціацію міст України.

«Голів двох громад Запорізької області – Новоуспенівської та Кирилівської – Івана Сеника та Івана Малєєва, звільнили з полону», – зазначив Кличко.

За його словами, Іван Сеник, голова Новоуспенівської сільської ради, був захоплений російськими окупантами 13 квітня за патріотичну позицію та віддану роботу в інтересах громади, навіть в умовах окупації.

Інший звільнений з полону, Іван Малєєв, голова Кирилівської селищної ради, викрадений російськими військовими зі свого робочого місця 17 квітня після того, як відхилив ультиматум окупантів щодо співпраці.

«Вісім українських мерів продовжують перебувати в полоні у орків. Їх доля залишається невідомою», – зазначив Кличко.

Нагадаємо, що прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу за фактом викрадення українського письменника Володимира Вакуленка та його сина. Окупанти схопили їх в Ізюмі за доносом місцевих мешканців.

Також голова Запорізької райдержадміністрації Олег Буряк провів брифінг з приводу викрадення російськими окупантами свого 16-річного сина Владислава. Хлопця викрали 8 квітня на російському блокпості у Василівці під час руху евакуаційної автоколони.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі