НТА > НОВИНИ > Львівські новини > «Голодна туса». Освітянські профспілки у паніці і зберуться на екстрене засідання

«Голодна туса». Освітянські профспілки у паніці і зберуться на екстрене засідання

Є запевнення, що “голодна туса” – останній масовий захід, під який здали в оренду Будинок вчених

358

Через скандальну вечірку блогерів у Будинку вчених Львівська обласна організація профспілок працівників освіти й науки України, яким належить приміщення, зберуться на екстрене засідання.

Про це у прямому ефірі проєкту «Народне Толк-Шоу» на телеканалі NTA розповів юрист Роман Салабай. 

Відомий юрист прокоментував гучну еротичну вечірку блогерів у День вшанування пам’яті жертв Голодоморів у Львові. Він зауважив, що минулого року у цей же день блогер-мільйонник Олександр Заліско також святкував своє день народження, однак тоді ситуація не набула такого суспільного розголосу.

Роман Салабай додав, що він є одним із тих людей, які вивели цю аморальну вечірку на поверхню. Зі слів гостя програма, відповідну оцінку цій ситуації обіцяли надати і профспілки.

«Я спілкувався з керівництвом профспілок. Там, ясна річ, це засуджують. Вони у паніці, не знають, що робити! У мене до них було чітке питання: чи вони засуджують ці події і чи буде їхня офіційна позиція висвітлена на їхньому офіційному сайті? Мені сьогодні сказали, що так», – розповів юрист.

За його інформацією, вже завтра відбудеться засідання профспілок, на якому буде прийняте відповідне рішення щодо «голодної туси» так званих лідерів думок.

«Завтра вони будуть вирішувати це питання. Не розумію, чого чекати! Окрім того, я отримав від них запевнення щодо того, що більше у жодну із пам’ятних дат приміщення не будуть надаватися в оренду під заходи масового  характеру», – розповів   Роман Салабай.

“Голодна туса” і її наслідки

Нагадаємо,  27 листопада у День пам’яті жертв Голодоморів у львівському Будинку вчених, що у самому центрі міста, блогери та «зірки» інстаграму гучно відривалися на вечірці в сексі-стилі з натяками на БДСМ. Організатором свята став блогер із Чернівців Олександр Заліско, який таким чином відсвяткував свій 29-ий день народження.

Сам він у неділю пояснив проведення свята у Всеукраїнський день жалоби тим, що не обирав дати народження, а відтак має право святкувати, як йому захочеться.  Щоправда, сьогодні ближче до вечора блогер таки написав вибачення через «тусу».

Урешті поліцейські склали протокол на 29-річного блогера Олександра Заліска за порушення карантинних обмежень під час скандального святкування Дня народження у Будинку вчених у Львові. Йому загрожує штраф – від 17 до 34 тисяч гривень.

Також за порушення карантину львівська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій вирішила призупинити роботу Будинку вчених.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі