НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Голова Мінцифри пояснив, чому у додатку “Дія” стаються збої

Голова Мінцифри пояснив, чому у додатку “Дія” стаються збої

Щоразу при авторизації додаток підтягує документи з різних реєстрів

354

Користувачам додатку “Дія” часто доводиться стикатися зі збоями та проблемами у застосунку. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пояснив, чому такі несправності трапляються у “Дії”.

Про це повідомляє BBC News. Україна.

За його словами, додаток “Дія” час від часу дає збої, тому що він не зберігає персональні дані. Щоразу при авторизації додаток підтягує документи з різних реєстрів.

“Чому зникають документи? Тому що Дія не зберігає персональні дані, кожного разу, коли ви авторизуєтесь, з усіх реєстрів підтягуються документи. Немає однієї бази даних, де все зберігається. Кожного разу – це нові запити до реєстрів. А наші реєстри будувались багато років, хоча ми їх і оновлюємо поступово, тому, коли система не стабільна, реєстри не витримують, інформація не підтягується”, – пояснив міністр.

Він також наголосив, що Мінцифри дбає про безпеку, тому “така архітектура безпечніша, ніж зберігати дані”.

Також у перший день бета-тестування “єПідтримки” у роботі “Дії” стався збій. Цю ситуацію Федоров пояснив тим, що отримали “надвелике навантаження на систему – мільйони запитів на день”.

Він також нагадав, що про необхідність тестування нової послуги і можливі збої попереджали заздалегідь.

Нагадаємо, що 29 листопада на порталі “Дія” запрацювала нова послуга – оформлення та перерахунок пенсії. Раніше Мінцифри також планувало презентувати ініціативу з цифрової доступності та безбар’єрності, оскільки в Україні проживає майже 3 млн людей з інвалідністю.

До слова, одну тисячу гривень для вакцинованих проти коронавірусу будуть виплачувати на віртуальні платіжні картки через “Дію”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі