НТА > НОВИНИ > Новини політики > Голова Мінреінтеграції Олексій Резніков подав у відставку

Голова Мінреінтеграції Олексій Резніков подав у відставку

395

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков подав заяву про звільнення за власним бажанням.

Про це написав у своєму Telegram представник уряду в парламенті Тарас Мельничук.

“Член уряду — віцепрем’єр-міністр України — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Рєзніков О.Ю. подав заяву про звільнення за власним бажанням в якій також подякував за довіру”, — повідомив Тарас Мельничук.

За його словами, відповідна заява зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступниця голови парламентської фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук повідомляла, що цього тижня Верховна Рада планує розглянути кадрові зміни в уряді. Ротація стосуватиметься щонайменше чотирьох міністрів, але можливо і п’яти.

Довідка 

Олексій Резніков з вересня 2019 р. – представник України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.

4 березня 2020 р. – призначений на посаду віце-прем‘єр-міністра України – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

5 травня 2020 р. – указом Президента України від 5 травня 2020 року № 167/2020 призначений першим заступником голови української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ).

Нагадаємо, як повідомляли раніше ЗМІ,  нові місця роботи в українському уряді можуть отримати двоє львів’ян – Олексій Резніков та Ірина Верещук. Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територійОлексій Резніков, який виконує обов’язки Кравчука в українській делегації тристоронньої контактної групи, подейкують, перейде на посаду міністра оборони.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі