НТА > НОВИНИ > Новини політики > Головнокомандувач ЗСУ визначив, якою буде справжня перемога України у війні проти Росії

Головнокомандувач ЗСУ визначив, якою буде справжня перемога України у війні проти Росії

254

Головнокомандувач Збройних сил України назвав справжньою перемогою України у війні проти Росії майбутнє встановлення миру та вступ України в НАТО і ЄС.

Про це він заявив на міжнародній конференції з гендерної освіти в секторі безпеки та оборони. Його слова розтиражувала пресслужба Міністерства оборони України. Валерій Залужний вважає, для досягнення цієї стратегічної мети потрібно «зробити багато домашніх завдань, в тому числі й у Збройних силах».

«Справжньою перемогою в цій війні буде не тільки мир на наших умовах, але й приєднання України до ЄС і НАТО, що унеможливить або принаймні значно ускладнить подальші спроби агресії проти нашої держави», – пояснив головнокомандувач.

Він додав, що це не просто перехід на стандарти НАТО в підготовці, управлінні військами або адмініструванні. «Це насамперед ментальні зміни, які передбачають відданість цінностям і принципам: повазі до прав людини, гідності особистості, рівноправності чоловіків і жінок. Наявність власної гідності та поваги до гідності інших людей формують атмосферу, в якій немає місця дискримінації за будь-якою ознакою», – наголосив він.

Нагадаємо, що наприкінці серпня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив. що загроза повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну не зникла і Збройні Сили України мають бути до неї готові, в тому числі й до наступальних дій.

Раніше він назвав головні завдання для реформування збройних сил у найближчі роки.

Компанія «Українська бронетехніка» презентувала військовий автомобіль «Сайгак» на базі пікапу Toyota Hilux. Якщо новинка успішно пройде випробування, то вона має замінити в Збройних силах України радянські машини УАЗ-496.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі