НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Головну 17-метрову ялинку Львову дарує мешканець Оброшине

Головну 17-метрову ялинку Львову дарує мешканець Оброшине

Цього року використовуватимуть прикраси – різдвяного «павука» та ромби

1185

Цьогорічну 17-метрову ялинку громаді Львова дарує мешканець села Оброшине Львівської області Василь Іванович Козленко. Привезуть та встановлять головну ялинку міста на площі перед Львівським театром опери і балету 13 грудня.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

З 13 грудня у Львові встановлюватимуть головну ялинку міста.

«Цьогорічну ялинку громаді Львова дарує мешканець села Оброшине Львівської області Василь Іванович Козленко. Її висота – 17 метрів. Попередньо привезення та встановлення дерева на площі перед Львівським театром опери і балету запланували на 13 грудня», – йдеться у повідомленні.

Урочисте відкриття міської ялинки відбуватиметься напередодні Дня святого Миколая – 17 грудня.

Якою буде головна ялинка Львова

У мерії розповіли, що цього року розробили нову концепцію оформлення міста до зимових свят із використанням традиційної прикраси – різдвяного «павука» та окремих його елементів – ромбів.

Над новою концепцією працювали художники Роман Зілінко та Ольга Кравченко.

Зазначають, що ромб віддавна символізував у традиційних українських орнаментах життя та рід, тому композиційно він буде присутній у орнаментах ялинки, ілюмінаціях вулиць, фотозонах тощо.

Управління культури міста рекомендує використовувати цей орнамент для участі у цьогорічному конкурсі на найкраще різдвяно-новорічне оформлення вітрин, брам, вікон та балконів Львівської МТГ.

Нагадаємо, що головна святкова локація на Софійській площі цьогоріч буде присвячена Різдвяній дивоночі. Основу новорічного дерева оздоблять у вигляді традиційного вертепу, який, за планами, має бути найбільшим у Європі. Зазначимо також, що головна ялинка України 2020/2021 потрапила у ТОП-10 найкрасивіших різдвяних дерев  у Європі.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі