НТА > НОВИНИ > Суспільство > Головну ялинку країни оздоблять у вигляді традиційного вертепу

Головну ялинку країни оздоблять у вигляді традиційного вертепу

Ялинку прикрашатимуть 10 тисяч прикрас — іграшки червоного та золотого кольорів

154

Головна святкова локація на Софійській площі цьогоріч буде присвячена Різдвяній дивоночі. Основу новорічного дерева оздоблять у вигляді традиційного вертепу, який, за планами, має бути найбільшим у Європі.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

“Цьогорічна тема головної святкової локації на Софійській площі присвячена Різдвяній дивоночі, коли народився Ісус Христос. Основу новорічного дерева оздоблять у вигляді традиційного вертепу, який в Україні здавна було прийнято зводити до Різдва. Навколо ялинки можна буде побачити фігури Ісуса, Матері Божої, святого Йосипа, пастухів, царів, янголів та колядників”, – йдеться у повідомленні.

Планується, що цей вертеп буде найбільшим у Європі.

Новорічне дерево прикрашатимуть 10 тисяч прикрас — іграшки червоного та золотого кольорів. Дерево висотою 31 метр засяє 10-кілометровою гірляндою теплого світла у вигляді великого купола.

Головну ялинку країни на Софійській площі традиційно засвітять 19 грудня.

Навколо ялинки розташують розважальні локації: фотозони, дитячі забавки, майстерню, музей новорічних прикрас, сцену, де триватимуть виступи та конкурси тощо.

Біля пам’ятника Богданові Хмельницькому розташують ковзанку.

До ярмаркового містечка вестимуть чотири святково прикрашені арки, з чотирма люстрами у центрі кожної.

На площі розмістять теплу арт-зону для відпочинку. Там же відвідувачів зустрічатимуть яскраві комети, що символізуватимуть різдвяні зірки. Святкову атмосферу створюватиме різдвяна музика.

На Софійській площі та на Володимирському проїзді до 16 січня працюватиме новорічно-різдвяне ярмаркове містечко.

Зазначимо, що раніше повідомляли, що цього року новорічна красуня-ялинка буде вбрана в 10 000 ялинкових прикрас і засяє гірляндами теплого кольору.

Нагадаємо, що головна ялинка України 2020/2021 потрапила у ТОП-10 найкрасивіших різдвяних дерев  у Європі. Вона посіла сьоме місце у рейтингу. Водночас вона також запам’яталася скандалом навколо “магічного капелюха”, який спочатку розмістили на верхівці святкового дерева. Проти прикраси виступили священники: мовляв – Різдво – християнське свято, від так “чари” є не доречними. Натомість основною окрасою ялинки має бути різдвяні ангел  або зірка. Врешті, капелюха прибрали.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі