НТА > НОВИНИ > Гопко: За “Північний потік-2” можна було б виторгувати виведення російських військ з Донбасу

Гопко: За “Північний потік-2” можна було б виторгувати виведення російських військ з Донбасу

Недопущення “Північного потоку-2” – елемент безпеки та стримування від повномасштабного вторгнення.

183

Зараз Україні дуже важливо мобілізувати усі сили і не допустити запуску “Північного потоку-2”, використовуючи європейське законодавство, Польщу та представників країни Балтії із їх діаспорами у Вашингтоні.

Про це в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA заявила народна депутатка України VIII скликання Ганна Гопко.

Вона висловила сподівання, що такий діалог справді відбуватиметься. Адже навіть демократичне крило у США, яке є дуже близьким до президента Джо Байдена, висловило свої вимоги, заявивши, що адміністрація американського президента порушила закони Конгресу. Йому закидають нехтування законодавчою гілкою влади.

“Для нас це хороша нагода співпрацювати і з демократами, і з республіканцями для того, щоб в напрямку зупинки “Північного потоку-2” виторговувати для себе кращі безпекові гарантії”, – зазначила Гопко.

Вона наголосила: Україна хотіла б бачити більше тиску на Кремль, тож однією з умов могло б бути виведення російських військ зі сходу, якщо Путін хоче добудувати “Північний потік-2”.

“Недопущення “Північного потоку-2” – елемент безпеки та стримування від повномасштабного вторгнення. Цей аргумент має бути посилений та донесений не лише українською стороною, а й поляками, тому що угода між США та Німеччиною відбувалась не тільки, що без України, а й без Польщі. Як сказала конгресвумен Марсі Каптур, коли німці із росіянами знаходять спільний інтерес, за це платять країни Східної Європи”, – підкреслила Ганна Гопко.

Нагадаємо, США та Німеччина офіційно домовились про завершення будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”, опублікувавши спільну декларацію з обіцянками Україні.

«Північний потік-2» стане однією з основних тем під час зустрічі президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена у Вашингтоні 30-го серпня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі