НТА > НОВИНИ > Горуна повинен скласти повноваження депутата, – заява ветеранського середовища Львова

Горуна повинен скласти повноваження депутата, – заява ветеранського середовища Львова

«Якщо партія цього не зробить – то значить «Самопоміч» розділяє погляди Станіслава Горуни і повинна понести спільно з ним політичну відповідальність за це».

205

Каратиста Станіслава Горуну, який також є депутатом Львівської райради, пропонують виключити з партії “Самопоміч” за висловлювання про “спорт поза політикою” та за підтримку легкоатлетки Ярослави Магучіх, яка обіймалася з росіянкою.

Спільну заяву ветеранського середовища на своїй сторінці у Facebook оприлюднив доброволець окремої зведеної роти «Карпатська Січ», очільник Львівського обласного осередку ВГО “Сокіл” Богдан Федун.

За його словами, керівництво партії “Самопоміч” має негайно виключити Горуну з фракції і партії та розпочати процес складення його повноважень як депутата ЛМР.

«Якщо партія цього не зробить – то значить «Самопоміч» розділяє погляди Станіслава Горуни і повинна понести спільно з ним політичну відповідальність за це», – зауважив він.

Також Федун наголосив, що патріотичне середовище Львова всіма законними способами змусить Горуну скласти повноваження, якщо цього не зробить партія “Самопоміч”.

Нагадаємо, що каратист зі Львова та бронзовий призер Олімпіади-2020 Станіслав Горуна став на захист української легкоатлетки Ярослави Магучіх, яка обійнялась та сфотографувалась із російською спортсменкою Марією Ласіцкене після змагань. Свою думку з цього приводу Станіслав Горуна у соцмережі, заявивши, що “спорт- поза політикою”, а “фотографія із суперником на п’єдесталі — це невід’ємна частина спорту”.

До слова, раніше міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що троє львів’ян, які вибороли медалі на літніх Олімпійських іграх в Токіо, отримають від мерії Львова квартири у подарунок. Зокрема, і Станіслав Горуна.

Також член Політради партії «Народний контроль» Андрій Мисик прокоментував цю ситуацію та зауважив, що подібні тези уже «сім років війни говорить» міський голова Львова Андрій Садовий.

«Це ви вперше почули? Чи ви може не в курсі за чиї гроші джаз фестиваль у Львові! Так. За гроші Путіна. Росії. Бо ніякий Фрідман, ніякий інший олігарх без добра ФСБ копійки не дасть на от такі заходи.» 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі