НТА > НОВИНИ > Новини політики > Готовність України захищатися – це запорука, що Росія не піде на ескалацію війни, – власкор з РФ

Готовність України захищатися – це запорука, що Росія не піде на ескалацію війни, – власкор з РФ

Українці повинні доносити росіянам на різних майданчиках: кожен, хто перетне наш кордон зі зброєю, повернеться додому із діркою в голові.

495

Щодо прогнозів можливої ескалації у російсько-українській війні, то Москва чекатиме, коли запустять “Північний потік-2”.  Тоді газ можна буде переганяти в обхід України. Втім саме готовністю захищатися українці можуть попередити загострення на сході.

Про це в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA заявив власний кореспондент УНІАН в Росії Роман Цимбалюк, коментуючи статтю президента РФ Володимира Путіна про єдність народів. Після її виходу вкотре заговорили про ймовірність розширення російської агресії.

“Мені здається, українці частіше і на різних щаблях мають говорити: “Шановні дикі росіяни, нам, в принципі, неважливо, що ви про нас думаєте. Просто майте на увазі, що кожен, хто перетне наш кордон зі зброєю, повернеться додому із діркою в голові”. Крапка. Саме готовність України до захисту і є запорукою того, що нас не чіпатимуть у військовому плані. Хоча, звичайно, тиски та атаки на Україну відбуватимуться по всіх фронтах”, – вважає Цимбалюк.

Водночас він підкреслив: тільки-но Путін написав статтю про “один народ”, зросла інтенсивність обстрілів на Донбасі.

“Якщо ми один народ, чому тоді ви нас вбиваєте? Чом у тоді ви Крим захопили? Насправді усі розуміють що це просто маніпуляція. у нас багато людей, які вважають, що з росіянами можна домовитись хоча б по сходу. Німці з французами пропонують якісь кластери. Але ж ватажки бойовиків вступають в “Єдину Росію” – партію Путіна. Тому тримайте рубежі, а далі буде видно. ЗСУ колись цю територію звільнять, або ні. Та  Україна була, є і буде”, – резюмував Роман Цимбалюк.

Нагадаємо, що напередодні президент Росії Володимир Путін опублікував на сайті Кремля статтю про “історичну єдність росіян та українців”. Матеріал написаний не лише російською мовою, але й українською. У статті йдеться про те, що “росіяни, і українці, і білоруси – спадкоємці Давньої Руси, яка була найбільшою державою Європи”.

До слова, колишній “слуга народу” Євген Шевченко, якого виключили раніше з фракції, похвалив статтю російського президента.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі