НТА > НОВИНИ > Новини світу > Готують людей до поразки. В Росії змінилася інформаційна політика

Готують людей до поразки. В Росії змінилася інформаційна політика

461

Через пропагандистські медіа Росія вже почала готувати населення країни до ймовірної поразки у “спецоперації” в Україні. Представникам ЗМІ надіслали нові інформаційні посили для поширення.

Про це повідомили у ГУР Міноборони.

“Маючи чисельні переваги в живій силі та техніці, армія країни-окупанта зазнає від захисників України катастрофічних втрат та поразок. Щоб змінити уявлення росіян про військову “непереможність” та підготувати суспільство до можливої поразки, російським ЗМІ наказали розповідати про російсько-українську війну як про збройне протистояння РФ з усіма країнами Європейського Союзу та НАТО. На думку кремлівських політтехнологів, це применшить ганьбу від програшу більш могутньому противнику”, – кажуть в українській розвідці.

За інформацією воєнної розвідки України, керівники кремлівських телеканалів, інтернет ЗМІ та пропутінської армії ботів вже отримують вказівки перейти до нової інформаційної політики. Також активно просувається теза про необхідність об’єднання заради власного виживання та сліпої довіри до політики кремлівського диктатора.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі