НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > Говорить Великий Львів – цього тижня найпопулярніше ток-шоу України у фейсбуці

Говорить Великий Львів – цього тижня найпопулярніше ток-шоу України у фейсбуці

1297

Проєкт «Говорить Великий Львів» телеканалу NTA став найпопулярнішим ток-шоу України тижня за кількістю переглядів у cоцмережі «Фейсбук». Лише у прямому ефірі програму за 25 листопада подивилися близько 140 тисяч глядачів.

До прикладу, аналогічний показник ефіру «Право на владу» (1+1) – близько 120 тисяч переглядів. А «Свободу слова Савіка Шустера» (ТРК «Україна») подивилися 109 тисяч глядачів.

Важливо, що не лише у фейсбуці проєкт «Говорить Великий Львів» встановлює високі показники. У прямому етері телеканалу «Еспресо» 25 листопада програму подивилися близько 700 000 глядачів.

Зокрема, у четвер у головному ток-шоу Західної України експерти говорили про можливий план наступу Росії на Україну і чи в разі небезпеки зможе Львів стати столицею країни.

Адже міжнародна розвідка малює загрозливі сценарії для України: масові авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки з десантними операціями на сході країни, в Одесі та Маріуполі, вторгнення через Білорусь.

Довідка

Проєкт «Говорить Великий Львів» – найбільший політичний майданчик Заходу України. Суспільно-політичне ток-шоу стартувало 2019 року в прямому ефірі на телеканалі NTA, а також на своєму ютуб-канал. Виходить о 19:15 щочетверга. Із 2020 року – на телеканалах NTA, «Еспресо TV», та у соцмережах телепроєкту.

У ток-шоу відбувається обговорення найактуальніших та найгостріших тем в українському суспільстві. Серед гостей: народні депутати, політологи, економісти, журналісти та політичні експерти. Ведучі проєкту – Віталій Крутяков та Наталія Струк.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"