НТА > НОВИНИ > Новини політики > Говорить Великий Львів – укотре найпопулярніше ток-шоу України у фейсбуці

Говорить Великий Львів – укотре найпопулярніше ток-шоу України у фейсбуці

Програму за 16 грудня переглянули 190 тисяч користувачів соцмережі

425

Проєкт телеканалу NTA «Говорить Великий Львів» цього тижня вкотре став лідером за кількістю переглядів у фейсбуці серед політичних ток-шоу країни. Тільки у цій соцмережі ефір за 16 грудня переглянули 190 тисяч людей.

Для порівняння, «Право на владу» телеканалу «1+1» подивилися 85 тисяч користувачів фейсбуку, а «Свободу слова Савіка Шустера»  – 79 тисяч людей.

Минулої програми у «Говорить Великий Львів» дискутували про медійні скандали, поступовий розпад команди Зеленського, «зашквари» «Слуги народу» і перспективи України щодо членства у НАТО.

Зазначимо, що впродовж останніх тижнів «Говорить Великий Львів» постійно виходить у лідери глядацьких уподобань.

Справді знаковою подією для проєкту стали 100 тисяч підписників на ютуб-каналі «Говорить Великий Львів». Таким він чином очолив перелік найпопулярніших інформаційно-політичних ютуб-каналів Львова та області. Зокрема, випередив канали таких відомих медіа як  Zaxid.net (39,3 тис. користувачів) Медіахаб ТВОЄ МІСТО (20,1 тис. користувачів).

До слова, на другому місці у рейтингу – ютуб-канал NTA (53,3 тис. користувачів).

Також 25  листопада лише у прямому ефірі телеканалу «Еспресо» провідне політичне ток-шоу Заходу України подивилися близько 700 000 глядачів. Частка переглядів становила – 1.44. Водночас проєкт  став і найпопулярнішим ток-шоу України тижня за кількістю переглядів у фейсбуці. Тоді у прямому ефірі програму подивилися близько 140 тисяч глядачів.

«Говорить Великий Львів» – найбільший майданчик для політичних дискусій західної України. Щотижня у четвер о 19:15 на телеканалі NTA і «Еспресо» у ньому обговорюють найважливіші події світу та України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі