НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Говорить Великий Львів зібрав рекордну кількість глядачів у прямому ефірі

Говорить Великий Львів зібрав рекордну кількість глядачів у прямому ефірі

228

Крайній випуск ток-шоу «Говорить Великий Львів» у прямому ефірі 29 вересня подивилася чверть мільйона глядачів, а найбільший показник одночасних переглядів становив – 12 тисяч. Ці цифри – свідчать, що проєкт є серед лідерів інформаційного мовлення.

Програма стала ньюзмейкером вечірньої стрічки новин після прямого увімкнення секретаря РНБО Олексія Данілова, який ексклюзивно розповів про деталі термінового засідання РНБО, яке було заплановане на наступний день.

Це підкреслила й ведуча проєкту Наталія Струк:

«Зараз нас в ютубі дивиться онлайн майже 11 тисяч людей і це великі цифри. Дякуємо що ви з нами, адже це означає, що все що ми говоримо в цій студії, вся динаміка яка тут є – підходить нашій аудиторії».

Проєкт «Говорить Великий Львів»  є найбільшим майданчиком заходу України для політичних дискусій з топ-гостями і за кілька років свого існування заробив довіру глядачів. Відтак минулого року ютуб-канал проєкту перетнув позначку у 100 тисяч підписників, а команда отримала срібну кнопку. Зараз на ютубі ГВЛ – майже чверть мільйона підписників з цілого світу.

«З одного боку причино такої уваги є тривожна ситуація, а з іншого боку – те, що ми продовжуємо працювати в цей час. Це наш журналістський обов’язок. Незважаючи на погодні умови, ні на безпекові умови. Ми мусимо працювати – інформувати, аналізувати, щоб глядачі отримували якісну і потрібну інформацію», – зазначив ведучий проєкту Віталій Крутяков.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі