НТА > НОВИНИ > Новини світу > Грецію, Туреччину та Італію накрили масові пожежі, є загиблі та постраждалі

Грецію, Туреччину та Італію накрили масові пожежі, є загиблі та постраждалі

109

У Греції, Туреччині та Італії триває боротьба з лісовими пожежами, температура повітря підвищується, у Туреччині вже 8 загиблих.

Про це повідомляє DeutscheWelle.

Зокрема, за даними, турецької влади через пожежі у країні загинуло щонайменше вісім людей – сім в Анталії та одна – у Мармарисі,а сотні осіб отримали травми.

Як відомо, в Туреччині екстрені служби борються з лісовими пожежами вже 5 днів поспіль. У ніч на неділю в районі Бодрума евакуювали мешканців кількох сіл і більше сотні туристів.

Триває боротьба з лісовими пожежами також в Італії. Зокрема, на Сицилії задіяні  800 пожежників. На цьому острові, а також у регіонах Калабрія та Апулія проти вогню задіяні пожежні літаки.

Особливо постраждало місто Катанія. Його мер повідомив про “повністю зруйновані” райони на півдні міста.

На лихо, з 31 липня ще й почав виявляти активність вулкан Етна, біля підніжжя якого розташована Катанія.

А у Греції в результаті пожеж через проблеми з диханням у лікарні потрапило щонайменше 16 людей. Поблизу невеликого містечка Егіон вигоріло кілька будинків. Вранці в неділю пожежу вдалося локалізувати.

Тим часом температура повітря у країні продовжує підвищуватися. У неділю у Греції було до 45 градусів Цельсія. В містах відкрили приміщення для людей, в яких вдома немає кондиціонерів.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі