НТА > НОВИНИ > Суспільство > Грошову компенсацію за «Пакунок малюка» можна буде отримати через «Дію»

Грошову компенсацію за «Пакунок малюка» можна буде отримати через «Дію»

Розмір компенсації становить 6 тис. 300 грн у разі подання заяви у грудні 2021 року

596

Кабінет міністрів спростив порядок отримання грошової компенсації за «пакунок малюка» – відтепер не потрібно подавати довідки із закладів охорони здоров’я. Розмір компенсації становить 6 тис. 300 грн у разі подання заяви у грудні 2021 року.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на засіданні уряду 23 грудня.

“Нещодавно ми розширили функціонал “єМалятко”. Тож батьки новонароджених, які не отримали “пакунок малюка” у пологовому будинку або в управлінні соцзахисту населення за місцем проживання, зможуть отримати грошову компенсацію через “Дію”, – повідомив Денис Шмигаль.

Як отримати компенсацію

Зазначимо, що Міністерство цифрової трансформації запустило нову послугу для батьків немовлят — через розділ “єМалятко” у застосунку “Дія” відтепер можна оформити грошову компенсацію за “пакунок малюка”.

Розмір компенсації становить 6 тис. 300 грн у разі подання заяви у грудні 2021 року.

“Компенсацію можуть оформити тільки ті батьки, які обрали гроші замість пакунка малюка в пологовому будинку або управлінні соцзахисту населення за місцем проживання”, — йдеться у повідомленні.

Щоб отримати кошти, потрібно заповнити заявку онлайн особисто одному з батьків за посиланням: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko.

А також відкрити спеціальний рахунок «Пакунок малюка» в будь-якому відділенні ПриватБанку. Кошти будуть зараховані тільки на цей рахунок.

Нагадаємо, що 27 вересня пологові будинки та центри соціального захисту у всіх регіонах України отримали “пакунки малюка”. Укладений із виробником пакунків малюка договір дозволив закупити 53 тис. комплектів із загальною економією 63 млн грн для держави. Укладена угода з постачальником боксів чинна до кінця 2021 року.

Що входить до “Пакунку малюка” читайте тут. 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"