НТА > НОВИНИ > Новини світу > Грузинський суд відмовив у звільненні Саакашвілі

Грузинський суд відмовив у звільненні Саакашвілі

Клопотання адвокатів про дострокове звільнення або відтермінування покарання розглядали близько двох місяців

319

Міський суд Тбілісі не задовольнив клопотання адвокатів ув’язненого колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі про дострокове звільнення за станом здоров’я.

Про це повідомив «Європейська правда».

На засіданні в понеділок, 6-го лютого, сторони мали заключне слово, після чого суддя оголосив рішення.

Представник пенітенціарної служби наполягав, що надані матеріали про стан здоров’я Саакашвілі не надають фактів щодо серйозності стану здоров’я та не можуть стати підставою для відтермінування покарання.

Адвокати намагалися аргументувати, що від рішення залежить життя Саакашвілі. Сам Михеїл не був присутній навіть дистанційно через погане самопочуття.

Клопотання адвокатів про дострокове звільнення або відтермінування покарання розглядали близько двох місяців. Рішення суду ще можна оскаржити в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, що в останній день січня адвокат колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, а також його близькі розповіли про його переведення до реанімації.

Раніше президент України Володимир Зеленський закликав владу Грузії дозволити перевезти колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, який перебуває у важкому стані, в закордонну клініку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі