НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Гривні в Москві, синьо-жовтий прапор над Держдумою». Зеленський відповів Путіну

«Гривні в Москві, синьо-жовтий прапор над Держдумою». Зеленський відповів Путіну

Президенти України та Росії обмінялися словесними уколами, розпочав Володимир Путін, на його слова відреагував Володимир Зеленський

588

Зокрема, під час широко розрекламованої прямої лінії з регіонами Росії Володимир Путін знову повтори «мантру» про «один народ».

В інтерв’ю Інтерфакс-Україна Володимир Зеленський відповів так: «Ми точно не один народ. Так, у нас є багато спільного – частина історії, пам’ять, сусідство, родичі, загальна перемога над фашизмом і загальні трагедії. Так, усе це вкрай важливо, і ми про це пам’ятаємо. Можливо, щось загальне буде в нас в майбутньому, якщо ще не пізно зупинити тотальне розмежування між нашими країнами. Але ми, повторю ще раз, не один народ».

За словами президента України, якщо ми були б одним народом, то в Москві, швидше за все, ходили б гривні, а над Держдумою майорів би синьо-жовтий прапор.

Натомість, як зазначив Зеленський спільною метою українців і росіян має стати бажання закінчити війну на Донбасі, повернути Україні її території. Бо неможливо одночасно говорити про «один народ» і відверто захоплювати українські території і продовжувати бійню на Донбасі.

При цьому президент України Володимир Зеленський готовий зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним за однієї умови. Російського лідера має цікавити вирішення низки кризових питань. «Чи готовий я зустрітися з президентом Путіним? Так, якщо його справді цікавить вирішення низки кризових питань, які об’єктивно існують у двосторонніх відносинах України і Росії», – наголосив президент України.

А ось Путін, судячи з його слів, поки що не бачить сенсу у зустрічі з президентом України. На його думку, рішення з українського питання зараз нібито приймають у США. Зеленський на цю тезу теж відреагував: «Ні, ця фраза мене не зачіпає, бо я ніколи не живу в стереотипах. Це виглядає так, якби я, приміром, сказав: «А навіщо росіянам вибори, пряма демократія, якщо все вирішується виключно в Кремлі?»

Нагадаємо, що вчора під час прямої лінії в Росії президент Володимир Путін знову чимало уваги приділив Україні.

Раніше в МЗС України заявили, що матимуть розмови з послами Німеччини та Франції через пропозицію Меркель і Макрона запросити Володимира Путіна на саміт ЄС.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі