НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Гутник про проблеми з “Україною”: Львів’янам важко зрозуміти, що від них “хочуть зєльониє в Києві”

Гутник про проблеми з “Україною”: Львів’янам важко зрозуміти, що від них “хочуть зєльониє в Києві”

Львів’яни передали для будівництва “Арени-Львів” 33 гектари, відтак, теоретично, львівські команди могли б на ньому грати безкоштовно ще багато років.

250

Депутати Львівської міськради пропонують вирішити проблеми стадіону “Україна” за рахунок мультифункційного комплексу ігрових видів спорту. Вони переконані, що цей проєкт можна відкласти, а усі сили спрямувати на усунення недоліків, що, начебто, знайшли на футбольній арені.

Таку ідею в ефірі проєкту “Народне Толк-шоу” на телеканалі NTA заявзапропонував  депутат Львівської міської ради від ВО СвободаАндріян Гутник.

Він зазначив: усе життя пов’язане із стадіоном “Україна”, адже ще  дитинства вболівав на ньому за улюблені команди. Тож, коли провели реконструкцію арени і вона почала відповідати третій категорії, отримавши можливість проводити змагання Прем’єр-ліги, було особливо приємно.

“Можливо, стадіон “Арена-Львів” є у кращому стані, але хочу нагадати керівництву держави, що львів’яни передали для його будівництва 33 га. Думаю, львівські команди теоретично могли б на ньому грати безкоштовно ще багато років”, – зауважив Гутник.

Водночас він підкреслив: зараз спостерігається очевидний конфлікт інтересів, де львів’ян виставляють мало не сепаратистами, бо хочуть грати на своєму стадіоні.

“Думаю, із завтрашнього дня ми, як представники львівської громади у ЛМР, почнемо готувати запит-звернення до керівництва УЄФА, щоб вони все ж перевірили. Наш стадіон, власності Львова, який був і є в третій категорії. Та тільки, коли львівські клуби заявили, що хочуть переходити на свій стадіон із державного стадіону через кабальні умови, прилітають ті коршуни з УАФ і, чомусь, із третьої категорії він стає другим”, – наголосив Гутник.

Він додав: в Україні є безліч стадіонів у незадовільному стані. Однак, не називатиме їх всіх, бо “коршуни” навідаються з перевіркою і туди і “знищуватимуть Прем’єр-лігу України, бо у нас немає відповідних стадіонів”.

Водночас він підкреслив: Львів може дозволити собі виправити усі недоліки стадіону “Україна”. Мовляв, на Сихові збираються зводити мультифункційний комплекс ігрових видів спорту. Заради футбольної арени цей проєкт можна відкласти.

“Депутати ЛМР були на стадіоні, у нас є спільне звернення до всіх кого можна – прем’єра України та голови УАФ”, – підкреслив Андріян Гутник.

Нагадаємо, працівники Служби з питань стадіонів УАФ завітали до Львова, начебто, для детальної інспекції “Арени Львів” і стадіону “Україна”. Однак якщо не до кінця добудовану та не здану належним чином в експлуатацію “Арену Львів” вони “oглядали” хвилин 10-15, то до “України” поставилися дуже прискіпливо.

Більше читайте у матеріалі Ламання через коліно. Легендарний стадіон “Україна” позбавили матчів Прем’єр-ліги.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі