НТА > НОВИНИ > Новини світу > Хакери атакували сервери Червоного Хреста з даними про зниклих безвісти людей

Хакери атакували сервери Червоного Хреста з даними про зниклих безвісти людей

239

Цього тижня хакери атакували сервери Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ), які знаходяться в Швейцарії та отримали доступ до даних 500 тисяч сімей, які постраждали через конфлікти, міграцію і стихійні лиха в усьому світі.

Про це йдеться на сайті Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

“Атака пошкодила персональні дані та конфіденційну інформацію про понад 515 000 дуже вразливих людей, у тому числі тих, хто розлучився зі своїми сім’ями через конфлікт, міграцію та стихійні лиха, зниклих безвісти та їхні родини, а також осіб, які перебувають під вартою. Дані отримані від принаймні 60 національних товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця по всьому світу”, – йдеться в повідомленні.

Внаслідок атаки є потенційні ризики, які пов’язані з розголошенням конфіденційної інформації – для людей, яких мережа Червоного Хреста та Червоного Півмісяця прагне захистити та допомогти, а також їхні сім’ї.

“Атака на дані людей, які зникли безвісти, ускладнює перенесення страждань і страждань для сімей. Ми всі приголомшені та спантеличені тим, що ця гуманітарна інформація буде оприлюднена. Ця кібератака ставить під загрозу вразливих людей, які вже потребують гуманітарної допомоги”, – сказав генеральний директор МКЧХ Роберт Мардіні.

Поки що немає прямих вказівок щодо того, хто здійснив цю кібератаку на компанію в Швейцарії, з якою МКЧХ уклав контракти на зберігання даних. Також немає жодних ознак того, що стався витік інформації або оприлюднення.

“Хоча ми не знаємо, хто несе відповідальність за цю атаку і чому вона здійснена, але ми звертаємось до них із цим закликом. Ваші дії потенційно можуть завдати ще більшої шкоди та болю тим, хто вже пережив невимовні страждання. Справжні люди, реальні сім’ї, які стоять за інформацією, яку ви зараз маєте, є одними з найвразливіших у світі. Будь ласка, не діліться, не продавайте, не розкривайте і не використовуйте ці дані іншим чином”, – закликав Мардіні.

МКЧХ разом із широкою мережею Червоного Хреста та Червоного Півмісяця спільно проводить програму під назвою «Відновлення сімейних зв’язків», яка прагне возз’єднати членів сім’ї, розлучених через конфлікт, катастрофу або міграцію.9

Через атаку довелось вимкнути системи, що лежать в основі нашої роботи з відновлення сімейних зв’язків, що вплинуло на здатність Червоного Хреста та Червоного Півмісяця возз’єднати розлучених членів сім’ї.

“Щодня Рух Червоного Хреста Червоного Півмісяця допомагає в середньому дванадцятьом зниклим безвісти людям возз’єднатися з їхніми сім’ями. Це десяток радісних возз’єднань сімей щодня. Такі кібератаки ставлять під загрозу цю важливу роботу”, – розповів Мардіні.

Зараз ведуться роботи, щоб зрозуміти масштаб атаки та вжити відповідні заходи для захисту даних у майбутньому.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі