НТА > НОВИНИ > Війна > Харківщину дистанційно закидують мінами та обстрілюють з «Буратіно»

Харківщину дистанційно закидують мінами та обстрілюють з «Буратіно»

1002

На Харківщині російські війська заміновують територію області через дистанційну систему «Зємлєдєліє». Також з’явилося відео застосування ТОС-1А «Буратіно».

“Російська інженерна система дистанційного мінування (ІСДМ) “Земледелие” засипає мінами Харківську область. Рашистам начхати, що на мінах отримуватимуть поранення та гинуть мирні жителі та діти. Черговий спосіб, який використовує рашистська армія для геноциду українців”, – йдеться у повідомленні телеграм-каналу InformNapalm.

 

Де саме працювала система, і в які райони були випущені міни – не уточнюють.

Система “Зємлєдєліє” здатна проводити дистанційне мінування на відстані від 5 до 15 км. Вона вистрілює реактивні снаряди, які забезпечують встановлення мін у заданому районі.

Окрім того, окупанти в черговий раз застосували ТОС-1А “Буратіно” по Харківщині. Це важка вогнеметна система залпового вогню. Термобаричні боєголовки вибухають у два етапи.

Спочатку вона викидає запальну суміш у формі аерозолю, потім вибухає інша частина, яка підриває розпорошений навколо аерозоль. Через таку дію термобаричні боєприпаси мають значно потужнішу силу ураження і вибухову хвилю

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі