НТА > НОВИНИ > Курйози > Харківський кіт Степан з’явився в інстаграмі співачки Брітні Спірс

Харківський кіт Степан з’явився в інстаграмі співачки Брітні Спірс

Господарку українського кота найчастіше запитують, скільки грошей вона заплатила знаменитій американці

178

Американська співачка Брітні Спірс виклала на своїй сторінці в інстаграмі фотографію харківського кота Степана. Публікація зібрала майже 1,2 мільйона вподобань і більше 9-ти тисяч коментарів.

«Якщо від мене час від часу не буде нічого чутно, зможете мене десь зловити із цим котом!» – підписала Брітні публікацію, присвячену зйомці фільму «The Idol».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Britney Spears (@britneyspears)

Господарка Степана Анна розповіла Суспільному, що публікація в Instagram Брітні Спірс стала приємною несподіванкою:

«В шоці вже добу. Якась така гордість, не знаю… Я на неї підписана. Вона вранці виклала цей пост. Я відкрила інстаграм і відразу – вона і фото наше».

Анна зазначила, що після публікації Брітні Спірс за добу на Степана підписалися 13-15 тисяч людей з усього світу. У коментарях – тисяча непрочитаних повідомлень різними мовами. Один із найпопулярніших коментарів: «Скільки ви заплатили Брітні?» Також є ті, хто пише, що Брітні Спірс піариться за рахунок популярності українського кота.

Під музику американської співачки Анна знімала ролики зі Степаном і викладала в TikTok.

@annaolala♬ Criminal – Britney Spears

«Я вже не знаю, чим людей дивувати. Вчора вже думаю, добре, з бокалом молока зніму. Вже не знаю, що йому наливати», – зізналася господарка Степана.

Раніше у своїх соцмережах на харківського кота звертали увагу модель Хейлі Бібер і акторка Діана Крюгер. Проте Анна зауважила, що хотіла би отримувати увагу не тільки від іноземних артистів, але й від українських зірок.

Нагадаємо, що в Туреччині жінка з вулиці взяла в будинок кота з чотирма вухами та назвала його Мідас. Кіт став популярним у соцмережах та навіть має свій акаунт в інстаграмі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі