НТА > НОВИНИ > Суспільство > Херсонці руйнують плани окупантів про створення «народної республіки»

Херсонці руйнують плани окупантів про створення «народної республіки»

Тактика країни-окупанта на тимчасово окупованих територіях України – це встановлення силовими структурами жорсткого контролю

286

Український спротив у Херсоні може зруйнувати плани Кремля щодо створення «народної республіки». Однак російське керівництво спробує будь-якими методами провести так званий «референдум».

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Офіційний представник ГУР Вадим Скібіцький заявив, що президент Росії Володимир Путін буде робити все, щоби все ж так званий «референдум» в Херсонській області відбувся.

«Це підноситимуть, як одну з перемог російських окупаційних військ на території України. Наступними кроками можуть стати Запорізька, Одеська області. Це стратегія Путіна, яку він намагається реалізувати на території незалежних держав колишнього СРСР», – зазначив Скібіцький.

У той же час, за його словами, зірвати «референдум» і всі плани щодо створення так званої «ХНР» може опір і активна позиція громадян України на тимчасово окупованих територіях.

«Тактика країни-окупанта на тимчасово окупованих територіях України – це встановлення силовими структурами жорсткого контролю за територією та призначення на посади в органах місцевої влади маріонеток, які будуть виконувати всі вказівки кремля», – сказано в повідомленні.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що будь-які псевдореферендуми на окупованих територіях ускладнять переговори з Росією.

Нагадаємо, що російські війська не можуть використати повною мірою свою бойову масу в Україні через відсутність навичок на рівні підрозділів. Також окупанти стикаються з ослабленням бойового духу. Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

Бійці Збройних сил України збили новітній російський безпілотник «Орлан-10». Він коригував вогонь артилерії та вів розвідку місцевості на одному з напрямків Запорізької області.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі