НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Херсонська область перейде до “червоної” зони. На черзі ще п’ять областей – Кузін

Херсонська область перейде до “червоної” зони. На черзі ще п’ять областей – Кузін

515
В Херсонській області з 15 жовтня буде встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки.  Також на межі з “червоною” зоною знаходяться Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Харківська області.

Про це, як пише Укрінформ, в ефірі Українського радіо  повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

“Епідемічна ситуація прогнозовано погіршується. Ми вже маємо рішення про переведення Херсонської області, це перша область, яка рішенням комісії ТЕБ та НС була переведена в червоний рівень, і цей рівень епідемічної небезпеки буде запроваджений з 15 жовтня. Ми бачимо що в цій області ситуація зараз найгірша”, – зазначив Ігор Кузін.

Також він повідомив, що Житомирська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька та Харківська області знаходяться на межі помаранчевої та червоної зони.

“Поки що вдається ситуацію втримати або за рахунок розгортання додаткових ліжок, або ресурсів системи охорони здоров’я, або за рахунок що включаються нові механізми по тестуванню. Але ситуація поступово погіршується”, – наголосив Ігор Кузін.

Нагадаємо, що за минулу добу, 13 жовтня, в Україні зафіксовано 18 881 новий підтверджений випадок COVID-19, померло 412 хворих. Найбільше нових випадків за добу зафіксовано в Харківській (1665), Дніпропетровській (1232), Одеській (1191), Львівській (1132) та Житомирській (1107) областях.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі