Хмари сарани атакувала Приморсько-Ахтарський район Краснодарського краю Росії, з аеродрому якого злітають літаки, що бомблять Донецьку область. Саме звідси вилітала авіація, що скинула бомби на драмтеатр та пологовий будинок у Маріуполі.
Про це написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в соціальних мережах.
"Саме звідси були літаки, що скинули бомби на наш драмтеатр та пологовий будинок. Так от, прямо зараз це кляте місто під атакою бойової української сарани. Просто навала, з якою нічого не можуть вдіяти. Сама природа мститься за Маріуполь", - стверджує Андрющенко.Про навалу сарани пишуть і в російських пабліках: "Неба в Приморсько-Ахтарському районі Краснодарського краю більше нема. Тепер замість нього — полчища сарани". [video width="720" height="720" mp4="http://www.nta.ua/wp-content/uploads/2022/07/v_krasnodarskom_krae_—_nashestvye_saranchy.mp4"][/video] У місцевій адміністрації кажуть, що через сприятливі умови кількість комах буде збільшуватися. Скаржаться, що знищити шкідника цілком неможливо, бо осередок комах - на грядах у плавневій зоні, де оброблення заборонене.
Влада пояснює, що через пересихання рік площа ділянок, де сарана почувається комфортно, збільшується, і тепер личинки відкладають там, де це раніше було неможливо.
І ще одна "кара небес" спіткала Росію в Якутії: тут прорвало дамбу і затопило місто Верхоянськ. [video width="1080" height="1080" mp4="http://www.nta.ua/wp-content/uploads/2022/07/yakutiya.mp4"][/video]
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"