НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Хмельницька область перебуває на межі «червоної» зони. Вводять нові обмеження

Хмельницька область перебуває на межі «червоної» зони. Вводять нові обмеження

177

У Хмельницькій області через підвищення захворюваності на COVID-19 з 23 жовтня вводять додаткові карантинні обмеження. Зокрема, для того, щоб відвідувати заклади громадського харчування треба буде мати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Наразі регіон перебуває на межі «червоної» зони.

Про це йдеться на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації.

Зазначають, що посиленням карантину чиновники хочуть уникнути локдауну та зменшити темпи поширення COVID-19 серед мешканців області.

Продовольчі та непродовольчі ринки працюватимуть винятково за умов розрахунку: 1 людина на 10 квадратних метрів. А ще у працівників має бути негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19 або документ, що підтверджує вакцинацію хоча б однією дозою.

За такими ж правилами мають працювати заклади торгівлі: кіоски, магазини, супермаркети, гіпермаркети. Відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менш як у два метри. Працівники повинні мати тести або сертифікати.

Для роботи перукарень, салонів краси, готелів та хостелів умови такі ж: тест або сертифікат у працівників.

У барах, ресторанах і кафе негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19 або документ, що підтверджує вакцинацію хоча б однією дозою повинні мати також і відвідувачі.

При чому заклади харчування мають бути заповнені лише на 50%. За одним столиком можуть перебувати до чотирьох людей, дистанція між столами — два метри. Працювати можна з 06:00 до 23:00, за винятком адресного доставлення.

Нагадаємо, що у Львові через різке збільшення кількості хворих на Covid-19 з 1 листопада посилять вимоги до відвідувачів ресторанів. Зокрема, для того, щоб відвідувати заклади громадського харчування треба буде мати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі