НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Хоч завтра приїду». Зеленський готовий зустрітися з Путіним у Туреччині

«Хоч завтра приїду». Зеленський готовий зустрітися з Путіним у Туреччині

Посередником в українсько-російських переговорах на найвищому рівні може стати Реджеп Ердоган

432

У Туреччині може відбутися зустріч президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна. Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що домовився про це з українським лідером і вже планує розпочати її організацію.

Про це повідомив CNN Turk. Турецький лідер також розповів, про що домовився з Путіним.

“Я побачив позитивний відгук на наше запрошення відвідати Туреччину після повернення пана Путіна з Китаю. Наразі ми встановимо дату. Потім, сподіваюся, проведемо цю зустріч Путіна та Зеленського”, – заявив Ердоган.

Президент Туреччини наголосив, що Зеленський погодився на зустріч із Путіним.

“На зустрічі із Зеленським я побачив, що у нас вже є домовленість із цих питань. Він сказав мені: “Щойно ви зателефонуєте, я вже наступного дня чи через день приїду туди, куди ви скажете”. Сподіваюся, що зустріч Зеленського й Путіна відбудеться і стане шансом для всього регіону”, – додав Ердоган.

Нагадаємо, що Володимир Путін теж висловив готовність зустрітися із президентом України Володимиром Зеленським. Але для цього йому потрібне розуміння, що відбудеться в результаті зустрічі.

Окрім того, засідання Тристоронньої групи з врегулювання ситуації на Донбасі можуть перенести з Мінська до Стамбула.

Ердоган неодноразово пропонував своє посередництво у врегулюванні ситуації в Україні. Зеленський також пропонував організувати зустріч із Путіним та просив президента США Джо Байдена організувати тристоронні переговори. Однак у Росії не поспішають погоджуватися на переговори.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"