НТА > Інші проекти > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ. ІНТЕРВ'Ю > Хоче отримати “дашок”, – політики прокоментували призначення Садового у Палату Зеленського

Хоче отримати “дашок”, – політики прокоментували призначення Садового у Палату Зеленського

475
"Хоче отримати "дашок" від Зеленського", - політики про Садового

Українські політики прокоментували  нинішнє призначення міського голови Львова Андрія Садового очільником Палати місцевих рад у Конгресі місцевих і регіональних влад, який створили з ініціативи президента Володимира Зеленського.

Замість допомагати львів’янам, служити “центру”

Зокрема в етері  програми “Говорить Великий Львів” на телеканалі  NTA політкиня і народна депутатка України VIII скликання Оксана Юринець зауважила, що Палата місцевих рад – це мертво народжена структура, а туди “висмикнуто кількох зручних мерів”, що хочуть собі індульгенцію.

Додає, що тільки у міського голови Києва Віталія Кличка, який очолює Асоціацію міст України, є високий рейтинг,  адже він вибудував довіру протягом довгих років. Натомість його навіть не запросили до Палати.

“Віталій Кличко каже, що треба об’єднуватися всім в Асоціації, яка працює понад 10 років в Україні. Натомість ми бачимо створення фіктивної структури, куди висмикнуто зручних для влади мерів. І, звичайно, що нам це прикро чути”, – вважає Юринець.

За її словами, у Львові є багато роботи для Андрія Садового, а він чомусь “лізе кудись і щось комусь доказує”.

“Сьогодні Садовий показав, що він не готовий допомагати львів’янам та Львівській області, а навпаки – готовий служити на догоду певним конструкціям, які намагається вибудовувати теперішня влада”, – наголосила Юринець.

Зеленський хоче тиснути на мерів

Водночас депутат Львівської обласної ради Тарас Чолій вважає, що Андрію Івановичу комфортно із будь-якою владою, а очолив він “фейкову інституцію”, бо вбачає Віталія Кличка своїм конкурентом та турбується про “тепле місце” після закінчення каденції мером Львова.

Партія Зеленського не взяла тих результатів на виборах, яких хотіла. А зараз пробують впливати та контролювати голів міст місцевого самоврядування, зокрема, і Садового за рахунок такої фейкової інституції, метою якої є “ти з нами чи ти проти нас?”. Тобто, якщо мер не критикує і співпрацює з владою, то ось вам ресурси та допомога. Якщо ні, то будемо його душити”, – розповідає політик.

 

На його думку теперішній мер Львова підставляє львів’ян приймаючи рішення очолити Палату місцевих рад.

“На жаль як політику та очільнику Львова – це йому честі ніякої не робить. Він підставляє львів’ян тим, що приймає пропозиції очільництва такої посади. Але для себе він очевидно, що робить добре. Таким чином він захищає себе та торує шлях в політику після мерства”, – припустив Тарас Чолій.

“Домовлявся з Януковичем, тепер – із Зеленським”

Віцеспікер Парламенту VII та керівник фракції  “Свобода” в ЛМР Руслан Кошулинський нагадує: Андрій Садовий колись був на дні народженні Віктора Януковича, що “виходило за межі розуміння”. Отже, теперішній мер завжди вмів домовлятися з центральною владою. Таким чином йому комфортно забезпечувати собі “дашок” над головою.

 

“Так, він співпрацює та доповідає Зеленському. І далі хоче отримати “дашок”, як це було при попередніх владах. Він вміє грати оцю формулу як підпорядкований за те, щоб йому давали індульгенцію та не зачіпали”,  – заявив Руслан Кошулинський.

Насамкінець Кошулинський додав, що обрали Садового не просто так. Андрій Іванович сам прийшов, так як ця посада дає змогу наблизитися до президента України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі