НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Хочу у футбол». Футбольний клуб «Рух» започаткував новий масштабний проєкт

«Хочу у футбол». Футбольний клуб «Рух» започаткував новий масштабний проєкт

Головний тренер проєкту «Хочу у Футбол» – харизматичний Віталій Кварцяний

833

Мета проєкту – дати шанс кожному футболісту-аматору віком від 17-ти до 23-ох років стати професіоналом. Переможець реаліті «Хочу у Футбол» підпише контракт із футбольний клубом «Рух» на 6 місяців або ж отримає грошовий приз – 100 тисяч гривень.

Про це повідомила медіаслужба футбольного клубу «Рух». Проєкт складається з двох етапів. Під час першого – відбудеться 7 селекційних відборів у семи містах України – Львові, Чернігові, Житомирі, Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові.

Аби подати заявку на участь, необхідно заповнити анкету на сайті проєкту.

У кожному зі семи міст оберуть по троє найкращих футболістів. Фінальний раунд відбудеться на тренувальній базі «Руху», де новостворена команда проведе повноцінний збір, за підсумками якого і визначать переможця проєкту.

Головний тренер проєкту «Хочу у Футбол» – Віталій Кварцяний. На селекційних зборах працюватимуть також інші футбольні експерти – спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький і запрошена зірка. Допомагатиме учасникам в адаптації харизматичний Михайло Кополовець.

Більше деталей, а також дати селекційних відборів у містах і правила – читайте на сайті «Хочу у Футбол».

У новому випуску особистого відеоблогу «Оба-На!!!» почесний президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський докладніше розповів про старт нового масштабного проекту.

Проєкт відбуватиметься за підтримки YouTube-каналу «Бомбардир» та компанії FAVBET.

Нагадаємо, що на початку лютого футбольний клуб «Рух» презентував документальний цикл «Сон Президента. Початок», у якому йдеться про історію зародження колективу та людей, які стояли біля витоків його створення.

У футбольного клубу «Рух» є чудова традиція – перед Різдвом проводити товариський футбольний «Матч зірок». Цього року красенем-голом у ньому відзначився президент «Руху» Григорій Козловський.

Наприкінці минулого року почесний президент львівського футбольного клуб «Рух» Григорій Козловський підбив підсумки першої частини сезону для «жовто-чорних».

А нещодавно «жовто-чорні» здивували на зимовому трансферному ринку, підписавши відразу 5 легіонерів із різних країн світу.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі