НТА > НОВИНИ > Новини світу > Хор українських дітей-біженців виступив на різдвяній службі, яку організувала Кейт Міддлтон

Хор українських дітей-біженців виступив на різдвяній службі, яку організувала Кейт Міддлтон

403

Дитячий хор українських біженців зі школи St. Mary’s Ukrainian School, що діє в Лондоні, виступили на святковій службі Разом на Різдво (Together at Christmas) у Вестмінстерському абатстві, яку організувала принцеса Уельська Кейт Міддлтон.

Як пише Главком, службу транслював ITV на Святвечір.

 

Подія проходила за зачиненими дверима у Вестмінстерському абатстві. На службу приїхали найближчі рідні Кейт з королівської сім’ї включно з королем Чарльзом III.

Діти, яких запросила Кейт Міддлтон, зворушили публіку виконанням різдвяного гімну Away in a Manger. Принцеса Уельська та члени королівської родини Великобританії вкотре висловили свою солідарність народу України.

Як повідомляє The Daily Mail, директорка української школи Святої Марії Інна Григорович отримала також листа від принцеси із вдячністю за турботу, яку вона надає сім’ям та дітям, які відвідують навчальний заклад.

«Яка особлива честь випала нам! Для шкільного хору Святої Марії стало великим задоволенням зустрітися з Її Королівською Високістю принцесою Уельською та отримати від неї захоплені побажання перед виступом у Вестмінстерському абатстві. Ці спогади назавжди залишаться у пам’яті наших дітей. Вони справді були Голосом України сьогодні! Ви затьмарили всіх і змусили нас усіх пишатися», – йдеться у повідомленні на сторінці St. Mary’s Ukrainian School в Instagram.

Як розповіли у британських виданнях Daily Mirror, Daily Mail, Daily Telegraph, Financial Times, Hello Magazine, перші шпальти яких облетіла новина про виступ українських дітей, принцеса Уельська поспілкувалась з маленькими українцями особисто та похвалила за їхню «мужність».

Шкільний хор вона описала як «чудовий приклад того, як знайти джерела щастя, сенсу та комфорту» у час війни.

 

.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі