НТА > НОВИНИ > Суспільство > Хорватія офіційно підтримала вступ України до ЄС

Хорватія офіційно підтримала вступ України до ЄС

Хорватія стала шостою країною ЄС, яка підписала декларацію

117

Україна та Хорватія підписали спільну Декларацію про визнання європейської перспективи України. Це вже шоста країна, з якою Україна підписує такий документ.

Документ підписали президент Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович 8 грудня під час зустрічі, передає Офіс президента.

За словами Пленковича,  Декларація про підтримку європейської перспективи України стала підтвердженням того, що реалізується на практиці багато років.

“Ми підтримуємо європейські ініціативи України, підтримуємо процеси реформ і вважаємо, що це найкращий шлях для того, щоб покращити якість життя українців та пристосувати правову систему й економічний ринок”, – наголосив він.

Додамо, що Декларація визначає пріоритетні напрями співпраці між країнами у межах стратегічного курсу нашої держави на набуття повноправного членства у ЄС. Хорватія є вже шостою державою Євросоюзу, з якою Україна уклала такий політичний документ. Декларації про визнання європейської перспективи України підписали Польща, країни Балтії і Словаччина. 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі