НТА > НОВИНИ > Суспільство > Хотіла подивитися на Садового. Тишкун пояснила свою появу в Ратуші і вибір сукні

Хотіла подивитися на Садового. Тишкун пояснила свою появу в Ратуші і вибір сукні

Власниця скандальної сукні заявила, що ніколи не була помічницею заступника міністра

492

Власниця скандальної чорної сукні Христина Тишкун заявила, що її вбрання під час візиту в Львівській міській раді є протестом. Також, за її словами, вона ніколи не була помічницею заступника мініста освіти.

Про це вона розповіла у “Сніданку з 1+1”.

Христина заявила, що до Львова їхала не на офіційний візит і ніколи не була помічницею заступника міністра.

“Хочу одразу розставити крапки над і. Я не є держслужбовцем, я – не працівник Міністерства освіти і не державний службовець…Ми з Ігорем Миколайовичем працювали над спільним проєктом, він був головним ідеологом цього проєкту і куратором. Я була пов’язана з цим проєктом з боку медійності і комунікації, а не як його працівник”, – розповіла Христина.

Тишкун зауважила, що сама родом зі Львова, тому поїздка була її ініціативою. Насправді ж, як каже Христина, хотіла подивится і познайоитися із львівським мером Андрієм Садовим.

“Ігор Миколайович поїхав на зустріч. Я не брала участь у жодних перемовинах. Скажу чесно, хотіла подивитися на Андрія Івановича. Хотіла познайомитися і зробила фото”, – розповідає дівчина.

Христина Тишкун додала, що називає свою сукню протестом, оскільки за зовнішнім виглядом найчастіше оцінюють її інтелект. Також зізнється, що отримала “купу хейту і погроз”.

“Я хочу боротися з тим, з чим борються зараз жінки. Я називаю свою сукню протестом. Мене зачіпає з погляду гендерної нерівності і проявів сексизму, з яким я стикаюся постійно. Мене оцінюють по моєму зовнішньому вигляду”, – говорить Христина.

Скандальна сукня Тишкун

Нагадаємо, що 27-річна Христина Тишкун прийшла на офіційну зустріч до міського голови Львова Андрія Садового у чорній сукні із глибоким декольте. Фото із прийому Тишкун виклала в інстаграмі, після чого отримала порцію критики від суспільства. Фігурантом скандалу став і заступник міністра освіти і науки Ігор Габарук, якого нещодавно звільнили з посади за його ж заявою.

Напередодні сукню продали на аукціоні. Найбільшу ставку зробив адвокат Євген Лосовський – 1 000 доларів. Тепер ці гроші перерахують Херсонській клінічній лікарні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі