НТА > НОВИНИ > Війна > «Ховайся, хто може». Російські військові закликають родичів уникати мобілізації

«Ховайся, хто може». Російські військові закликають родичів уникати мобілізації

Окупанти визнають, що Збройні сили України «щось озвіріли» останнім часом, тому російська армія зазнає втрат

240

Окупанти з передової закликають росіян ховатися від мобілізації. Вони радять оформити відтермінування за станом здоров’я або взагалі тікати з Росії.

Про це свідчить чергове перехоплення розмови російського військового, яку опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У ній окупант, який зараз перебуває в Херсонській області, розповів матері про ситуації на передовій і просить будь-яким чином завадити мобілізації родича.

«У будь-якому випадку… Нехай там, я не знаю, ховається, що хоче робить, щоби сюди не їхати… Хоч країну змінює – без різниці! Сюди нехай не їде. На кордоні Грузії там чортзнащо твориться. Люди втікають. Нехай будь-які способи знаходить», – сказав російський солдат.

За його словами, останні три дні на фронті видалися «важкими». Він зазначив, що Збройні сили України «щось озвіріли» останнім часом, тому російська армія зазнає втрат.

«Поранених багато. До цього взагалі щодня там пачками вивозили. Зараз в окопах зазвичай сидимо», – додав окупант.

Нагадаємо, що російські загарбники зазнали чималих втрат у живій силі та військовій техніці. Найбільше українські військові «вполювали» танків, бронемашин і безпілотників. Від початку широкомасштабного вторгнення Росія втратила на війні 61 330 людей.

Українські військові завдали приблизно 40 ударів по загарбниках, знищили пункти управління, райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, склади боєприпасів, інші важливі об’єкти ворога. Натомість росіяни пробують наступати лише на Бахмутському й Авдіївському напрямках, на решті фронту – перевага в українських сил. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі