НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Христина Тишкун, декольте, хрестик і мерія. Що кажуть стилісти

Христина Тишкун, декольте, хрестик і мерія. Що кажуть стилісти

Одна деталь для Тишкун, яка могла змінити все

2570

Світлина 27-річної помічниці заступника Міністра освіти і науки Ігоря Гарбарука Христини Тишкун із офіційної зустрічі із міським головою Львова Андрієм Садовим – уже кілька днів у топі обговорень у соцмережах.

Ефектна струнка брюнетка супроводжувала прийомі свого шефа і до мера Львова прийшла у звабливій чорній сукні з глибоким декольте, поверх якого був натільний хрестик.

Відверте вбрання, особливо одну його частину – декольте – у соцмережах обговорили до найменших дрібниць: від хрестика до взуття.

Також «дісталося» дівчині й за довгу натуральну шубу, в якій її зафіксували вже на іншій світлині того ж дня.

 

 

Христина, яка першою виклала фото з Львівської міської ради в інстаграм, урешті на всі випади у свою сторону відповіла, що в мерію дозволено приходити, кому як подобається і як кому зручно. Після цього закрила свій акаунт, який ряснів чималою кількістю доволі відвертих фото, від сторонніх.

 

Тож думки у соцмережах усім уже відомі, а от що кажуть про вбрання Христини Тишкун стилісти.

«Особисто мені образ Христини сподобався. Це акуратна зачіска, доречна до випадку. Гарний макіяж, довжина сукні. А от декольте на робочій зустрічі було дуже недоречним. Якби не воно, то не було би і цього шквалу критики», – прокоментувала «Правді. Наживо» (щобудня о 19:00 на NTA) стилістка Світлана Сорока.

Зазначимо, що вихід дівчини у мерію викликав не лише активне коментування, а й меми. Особливо ефектним стало створення «нової емблеми Міністерства освіти України» від “Процишин. Офіційний”.

 

 

Відомо, що Христина Тишкун навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка на юридичному факультеті. Зараз проживає в Києві. Вона є директоркою компанії «БК ЗАБУДОВА», а також працює помічницею адвоката в адвокатському бюро Advisers.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"