НТА > НОВИНИ > Спорт > Хто після Шевченка: Маркевич ексклюзивно розповів, чи готовий очолити збірну

Хто після Шевченка: Маркевич ексклюзивно розповів, чи готовий очолити збірну

189

Після того, як Андрій Шевченко попрощався з національною збірною України з футболу, з’явилося чимало чуток про його можливого заступника. Одним із найімовірніших кандидатів називають львів’янина Мирона Маркевича, який зараз працює головою комітету національних збірних Української асоціації футболу (УАФ).

NTA звернувся до Мирона Маркевича з проханням пояснити ситуацію. «Нічого не коментую, – відразу зазначив досвідчений футбольний фахівець. – Жодних розмов не було. Всю інформацію, як і ви, черпаю з інтернету».

При цьому голова комітету національних збірних УАФ підтвердив, що його прізвище фігурує серед можливих кандидатів на посаду головного тренера збірної України. «Наскільки мені відомо, є вісім прізвищ, які можуть очолити команду. Знаю, що в цьому списку є і я. Але конкретики наразі немає. Тому не можу нічого ні спростувати, ні підтвердити», – зазначив він.

Мирон Маркевич не відповів ствердно на запитання, чи готовий він взяти на себе ношу керманича національної футбольної команди, якщо би така пропозиція надійшла. Він наголосив на таких аспектах: «Треба сідати і розмовляти. Ситуація складна. До найближчих матчів відбіркового етапу чемпіонату світу 2022-го року залишилося менше місяця. Приймати команду за таких обставин непросто. Потрібно ретельно обговорювати всі деталі. Поки що цього не відбулося».

Варто зазначити, що вже 1-го вересня «синьо-жовті» зіграють важливий виїзний матч в Астані проти команди Казахстану у рамках відбору до чемпіонату світу в Катарі. Через три дні, 4-го вересня, – домашній поєдинок проти чемпіонів світу французів.

Нагадаємо, що 1-го серпня головний тренер збірної України Андрій Шевченко повідомив про закінчення терміну контракту з національною командою.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі