НТА > НОВИНИ > Війна > Художниця з Бахмута відкриває виставку воєнних коміксів і казок у Львові

Художниця з Бахмута відкриває виставку воєнних коміксів і казок у Львові

Марія Вишедська створила 13 арт-об’єктів у Бахмуті, роботи художниці є у Добропіллі, Костянтинівці, Маріуполі

394

У Львові відкривається виставка зі серії «(Не)ВигаданіКазки» художниці з Бахмута Марії Вишедської. Вона стала відомою через інстаграм, у якому розповідала історії про рідний регіон та евакуацію через війну. Також вона створює комікси про людей, які живуть в окупованих містах та пише казки.

При це повідомило Суспільне.

«Представляю свою серію розпочату за відносно мирних часів в Бахмуті — (Не)ВигаданіКазки. Буду читати свої казочки зі скетчбуків і показувати сторінки з ними на проекторі, можна буде зачитати щось своє, або що дуже подобається», – написала вона у запрошенні у фейсбуці.

У пості йдеться про те, що вхід на захід – вільний донат. Відкриття виставки о 19-ій годині.

Виставка відбудеться у Львові в просторі 31_artspace за адресою: вулиця Яблонської (колишня Заводська) 31, білий корпус, 4-ий поверх. Триватиме виставка до 8-го квітня.

Раніше Марія Вишедська створила 13 арт-об’єктів у Бахмуті. Малювати розпочала в ранньому дитинстві, а вуличне мистецтво опанувала декілька років тому. Роботи художниці є у Добропіллі, Костянтинівці, Маріуполі.

У Бахмуті художниця також розмалювала стіни міської дитячої лікарні. Загалом у її рідному місті є 16 стінописів Вишедської.

Нагадаємо, що Харківський національний університет імені Каразіна отримав двох нових почесних докторів. На нещодавньому засіданні Вченої ради закладу вирішили надати це звання музиканту Святославу Вакарчуку й американському історику Тімоті Снайдеру.

У суботу, 18-го лютого, на «Берлінале» відбулася пресконференція Шона Пенна стосовно його фільму «Суперсила», який присвячений Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"