НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > «І ти, моя душа, як океан». «Піккардійська терція» презентувала дуетну пісню

«І ти, моя душа, як океан». «Піккардійська терція» презентувала дуетну пісню

24-го вересня 1992-го року відбувся перший виступ тоді новоствореного секстету «Піккардійська терція»

344

Вокальна формація «Піккардійська» терція записала пісню Baby та кліп на неї в дуеті з композитором і виконавцем Алексом Макаровим, який виступає під творчим псевдонімом Sashka.

Музичний твір доступний на ютуб-каналі «Піккардійської терції». Творчий тандем присвятив свій твір Україні, її красі та водночас героїзму.

Пісня розповідає про любов до країни, зізнання їй у почуттях – немов до коханої дівчини.

Автор музики та тексту Baby – Sashka. Він розпочав працювати над піснею ще 2017-го року, але поштовхом для завершення треку стала повномасштабна війна й окупація його рідного Херсона. Під впливом почуттів і емоцій, викликаних цими подіями, у бомбосховищі під звуки вибухів у нього й виникнула така музична річ про кохання.

«Піккардійська Терція» також присвятила дуетну пісню своєму 30-річчю на сцені: 24-го вересня 1992-го року відбувся перший виступ новоствореного секстету – у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

«30 років… Дякуємо Господу Богу, що благословляє нас на цій дорозі. Дякуємо усім, хто йшов і йде поруч. Дякуємо нашим мужнім воїнам, завдяки яким можемо творити навіть зараз. І ми обов’язково відсвяткуємо з вами наше 30-річчя! З особливим натхненням! Разом – із Великою Перемогою України!» – написали «піккардійці» на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, що в квітні «Піккардійська терція» презентувала нову інтерпретацію відомої народної пісні «Гей, соколи». Ролик починається зі слів: «Війна показала, хто нам брат».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі