НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > І знову евакуація. У Львові – повідомлення про замінування всіх шкіл

І знову евакуація. У Львові – повідомлення про замінування всіх шкіл

2415

Сьогодні, 21 січня, близько 11:00 у Львові повідомили про замінування шкіл. Триває евакуація учнів.

За даними спільноти «Варта-1» та повідомленнями, якими діляться мешканці у соцмережах,  йдеться про навчальні заклади по всьому місту: школи №46,13,34,85,95,73, 27, лінгвістична гімназія, «Оріяна», 2-ий ліцей. Також усі школи міста Винники, що належать до Львівської ТГ.

Водночас заступниця голови комісії освіти і науки Львівської міської ради Неля Васюта повідомила про те, що повідомлення про замінування стосується всіх шкіл міста.

«Щойно поступило анонімне повідомлення про замінування усіх шкіл Львова. Керівників навчальних закладів повідомлено, вони організовують евакуаційні заходи», – написала вона у фейсбуці.

На місці подій працюють правоохоронці.

Нагадаємо, що серіал під назвою масові «замінування» уже понад тиждень триває по всій Україні: практично щодня у різних містах правоохоронці отримують анонімні повідомлення про закладені вибухові пристрої у різних закладах – від шкіл і торгових центрів – до метро, аеропортів і вокзалів. Зокрема вчора, 20 січня, у Львові «мінували» аеропорт і всі ТЦ.  Також  школи в Рівному, Вінниці і Харкові. А ще Офіс президента в Києві.

Фото: Олег Чупило

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
3

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі