НТА > НОВИНИ > Львівські новини > І знову на лижі до Львова! Другий день катання на гірськолижному курорті в Emily Resort. Наживо

І знову на лижі до Львова! Другий день катання на гірськолижному курорті в Emily Resort. Наживо

954

Сьогодні на новому гірськолижному курорті в Emily Resort львів’яни безкоштовно продовжують тестувати найдовшу штучну трасу в Європі. І розміщена вона лишень за 4 кілометри від центру Львова.

Як це виглядає зараз, – у стрімі від NTA.

“Всі люди в захваті від цього, дехто називає його “Австрія у Львові”. Я давно катаюся на лижах у різних країнах і можу сказати, що цей курорт переплюнув польські гірськолижні курорти. Можна буде кататися і влітку” – розповів один з перших відвідувачів пан Тарас.

Перші тести траси відбулися у четвер, 27-го січня. Понад 2,5 години прихильники такого виду зимових розваг могли ознайомитися з новим лижним витягом.

Саме через неймовірно велику кількість охочих випробувати львівський аналог Буковелю, натхненник ідеї створення гірськолижної траси біля міста Григорій Козловський запропонував охочим приїхати на курорт ще й у неділю.

Загальна довжина витягу складає 404 м, перепад висот 80 м. Довжини трас: – траса 1 (ліва) – 528 м, – траса 2 (центральна) – 475 м, – траса 3 (права) – 595 м.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі