НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ілон Маск став найбагатшою людиною в історії

Ілон Маск став найбагатшою людиною в історії

196

Американський бізнесмен і винахідник Ілон Маск, статки якого наближаються до $300 мільярдів, став найбагатшою людиною за всю історію.

Про це повідомляє Forbes.

Зазначають, що станом на кінець 25 жовтня вартість його статків сягнула 271,3 мільярда доларів, зрісши за день на 41,7 мільярда доларів.

Головною причиною зростання статків Маска є зростання акцій виробника електрокарів Tesla, 21% акцій якого належать бізнесмену.

Напередодні найстарший сервіс прокату авто Hertz замовив у Tesla рекордні 100 тисяч автомобілів, унаслідок чого капіталізація компанії вперше в історії перевищила трильйон доларів.

Статки Маска також становлять міноритарний пакет акцій у космічній компанії SpaceX, вартість якої інвестори нещодавно оцінили в 74 мільярди доларів.

Forbes зазначає, що бізнесмен веде порівняно ощадний спосіб життя, а навесні 2020 року оголосив, що розпродаватиме нерухомість у своїй власності.

Зазначимо, що засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск розпродав всю свою нерухомість і вирішив переїхати в невеликий збірний будинок на території своєї космічної компанії.

Новий будинок Маска складається з блоків швидкомонтованого житла, площа його становить 400 квадратних футів (37 квадратних метрів), а ціна – 50 тисяч доларів.

“Мій основний будинок – це буквально халупа за півсотні тисяч доларів в Бока-Чіка, на Starbase, яку я орендую у SpaceX”,написав він.

Підприємець зізнався, що йому подобається такий стан справ і заявив, що “це досить круто”.

Нагадаємо, що засновник Tesla Ілон Маск у вересні 2021 року знову перший у рейтингу найбагатших людей світу  за версією журналу Forbes. Він став третім мільярдером, чий капітал перевищив позначку в $200 млрд.

Зазначимо, що конкурентами Ілона Маска в рейтингу були засновник Amazon Джефф Безос (вперше досяг позначки у 200 млрд дол у серпні 2020 року) та президент і CEO групи компаній Louis Vuitton Moët Hennessy Бернар Арно (який зробив це ненадовго минулого місяця).

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі