НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Ілон Маск теж має мільйони, – Васюник “пройшовся” по деолігархації Зеленського

Ілон Маск теж має мільйони, – Васюник “пройшовся” по деолігархації Зеленського

Народний депута України VII та VIII скликань Ігор Васюник розкритикував президентський законопроєкт про боротьбу з олігархами.

239

Закон про деолігархізацію Зеленського не має жодного стосунку до боротьби з олігархами. Це банальна зачистка політичних конкурентів.

Про це Ігор Васюник в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA.

Він переконаний: закон про олігархів мав би нести реальні зміни до антимонопольного, антитрастового законодавства, судової реформи та багатьох інших законів, які б відмежовували олігархів від державних активів.

Разом із тим Васюник розкритикував запропоновані президентом критерії визначення олігархів.

“Приймає активну участь у політичному житті. Мій батько має 88 років, він йде голосує. Він приймає участь у політичному  житті? Ще два критерії приліпити і буде олігархом”, – зауважив політик.

Також, на його думку, телеканалами не може володіти  бідна людина. ЗМСІ потребують постійного фінансового вливання.

“Це зачистка інформаційного поля… Не може бути власником телеканалу бідна людина, бо на це потрібні великі кошти. Ми не можемо зробити так, що в Україні залишиться одне суспільне мовлення і один державний канал”, – заявив Васюник.

“Той, хто має 2,2 мільярди. ілон Маск має 100 мільярдів, але він живе в державі, де працюють закони і державні інституції. Тому треба, щщоб  запрацювали держінституції”, – додав Васюник.

Політик переконаний, олігархів має визначати не РНБО чи НАЗК.

“Це має визначати суд – якщо ти вкрав державні активи, прихватизувпав заводи чи фабрики, суд має виносити відповідне рішення”, – підкреслив Ігор Васюник.

Більше про президентську ініціативу читайте у матеріалі Закон про деолігархізацію. Суть і застереження.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі