НТА > НОВИНИ > Спорт > Інформаційна атака на «Рух». На футбольний клуб нацьковують авторитетів

Інформаційна атака на «Рух». На футбольний клуб нацьковують авторитетів

519

Учора ввечері у різних медіа з’явилися коментарі легенд українського футболу з негативними меседжами проти стадіону «Україна». Футбольний клуб «Рух» розкрив маніпулятивну суть цієї інформаційної кампанії, організованої Українською асоціацією футболу.

Зокрема, голова Комітету національних збірних УАФ Мирон Маркевич закликав шукати компроміс з «Ареною Львів» і зазначив, що на стадіоні «Україна» «життя немає».

Футбольний клуб «Рух» відповів на це так: «Ми не зобов’язані «знаходити компроміс» з «Ареною Львів», адже ті умови, які пропонує керівництво цього державного комплексу є неприйнятними на маніпулятивними. І ще – щодо безпеки на «Арені Львів» також є чимало запитань».

«Рухівці» звернули увагу ще й на те, що заголовок матеріалу ніяк не корелюється зі змістом коментаря Маркевича. Адже винесеної в заголовок фрази «львівські клуби повинні припинити шантаж» там зовсім немає.

«Це яскраво свідчить про те, що в УАФ почало дуже сильно «підгорати» в одному місці через позицію ФК «Рух» щодо дій очільників українського футболу», – заявили у футбольному клубі «Рух».

Також у замовному матеріалі вказано неправдиві цифри щодо умов оренди «Арени Львів». Львівський футбольний клуб вимагає спростувати цю інформацію.

Натомість перший віце-президент УАФ Олексій Михайличенко заявив, що стадіон «Україна» не відповідає нормам безпеки і може призвести до травматизму футболістів.

На це футбольний клуб «Рух» відреагував так: «Можемо вас запевнити, що вам не доведеться виводити на стадіон «Україна» футболістів «Руху», і гра на полі цього стадіону не несе жодної загрози безпеці гравцям. Приїжджайте до Львова та переконайтеся у цьому особисто».

Нагадаємо, що на сесії облради ухвалили звернення до прем’єр-міністра України, президента Української асоціації футболу, виконавчого директора Української Прем’єр-ліги щодо безпідставного позбавлення стадіону «Україна» у Львові права приймати футбольні матчі української Прем’єр-ліги.

Своєю чергою, технічний директор футбольного клубу «Рух» Тарас Гордієнко побачив чимало невідповідностей у самій процедурі ухвалення рішень навколо львівського стадіону «Україна». На його думку, критерії до стадіону «Україна» мають відповідати економічним реаліям.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі