НТА > НОВИНИ > Новини світу > InformNapalm: Росія може підірвати Кримський міст для початку агресії проти України

InformNapalm: Росія може підірвати Кримський міст для початку агресії проти України

384

Інсайдери InformNapalm в окупованому Криму стверджують, що Росія начебто планує створити casus belli, тобто формальний привід для розв’язування війни.

Про це повідомляє керівник волонтерського проекту і головний редактор InformNapalm Роман Бурко.

Кремлівські спецслужби можуть піти на проведення диверсій “під чужим прапором” проти власних об’єктів, наприклад – Кримського мосту.

“Ці інсайди можна було б вважати черговою спробою залякування, але з інших джерел протягом тижня ми отримували наступні дані, які можуть доповнювати ці попередження”, – пояснив Бурко.

Відомо про проведення підводно-технічних робіт з очищення морських розсіювальних виходів мосту через Керченську протоку. Їх проводять російські військові в умовах суворої конспірації з забороною на використання засобів радіозв’язку.

Також стало відомо, що на початку лютого окупанти проводили випробування плавзасобу невідомої конструкції та ще й без екіпажу. Це робили на базі аварійно-рятувального центру в окупованому Севастополі. Там, зокрема, тренують бойових плавців, які мають володіти навичками знищення кораблів, мостів та причалів.

“Зазначені дані доповнюють припущення, що росіяни готуються до того, щоб у разі необхідності та прийняття політичного рішення, здійснити провокацію з підривом мостових опор та подальшим звинуваченням у цьому української сторони”, – написав Бурко.

У коментарях до повідомлення пишуть: “Cхоже міст почав просідати, тому і хочуть двох зайців вбити. Україну звинуватити, і від аварійного моста позбавитись”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі